Par kompāniju

 Specializētais jumtu darba uzņēmums Green Būve Latvijas tirgū strādā kopš 2011. gada.
Mūsu uzņēmums veic jumtu darbus augstākajā profesionālajā līmenī. Mūsu darbības laikā par to varēja pārliecināties desmitiem klientu un partneru visā Latvijā. Mēs nodarbojamies tikai ar jumtu izbūvi un montāžu, jo uzskatām, ka katram ir jādara savs darbs. Tikai šādā gadījumā iespējams nevainojams rezultāts.

 
 Mūsu klienti ir valsts iestādes, bērnudārzi, skolas, ražošanas objekti, rūpnīcas un industriālie parki, kā arī daudzi citi. Esam strādājuši objektos ar platību no 100 kvadrātmetriem līdz 35 000 kvadrātmetru. Mūsu veikto darbu klāsts ir ļoti plašs un ietver sevī visu – no jumta drošības sistēmu uzstādīšanas līdz mīksto jumtu segumu montāžai ar risinājumiem ēku energoefektivitātes paaugstināšanai. 
 Mūsu veiksmīgā darba pamats – augsti kvalificēti speciālisti, kas profesionāli veic jumta montāžu maksimāli īsos un pasūtītājam ērtos termiņos.
Mūsu darbinieku profesionālisms atspoguļojas ne tikai pabeigtā objekta kvalitātē, bet arī visa būvniecības procesa optimizācijā, izdevumu samazināšanā, pateicoties labāko būvmateriālu un tehnikas izvēlei. Tas viss ļauj mums vienmēr piedāvāt konkurētspējīgas cenas mūsu īstenotiem projektiem un saņemt valsts pasūtījumus.
 Visiem mūsu komandas speciālistiem ir 10 un vairāk gadu pieredze darbā ar jumta segumiem. Mēs pastāvīgi meklējam arvien jaunus kvalitatīvus materiālus, konstrukcijas un tehnoloģijas, lai mūsu klienti varētu būt pārliecināti par mūsu būvēto jumtu kvalitāti. Jūs varat pārliecināties mūsu profesionalitātē, apskatot īstenotos projektus, kā arī mūsu klientu un partneru atsauksmes.


Mūsu vērtības
Green Būve – tā ir augsta līmeņa speciālistu komanda. No citiem mūs atšķir mērķtiecīga virzība uz nevainojamu rezultātu un individuāla pieeja katram pasūtītājam. Mūsu darbs ar katru klientu sākas ar detalizētu konsultāciju un optimālā jumta risinājuma meklēšanu jūsu objektam. Mēs neaprobežojamies tikai ar aprēķinu veikšanu un pašiem būvniecības darbiem – Green Būve piedāvā arī visu objektu garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu. Mums nepastāv sarežģīti uzdevumi, bet zem katra no saviem objektiem mēs ar lepnumu parakstāmies.

 
Priekšrocības, strādājot ar mums:
  • Kompleksā pieeja – mēs veicam darbu plānošanu un pašu būvniecību, ņemot vērā visus sīkumus katrā no etapiem. Rezultāts – gatavs objekts īsā laikā un par optimālām izmaksām.
  • Liela mūsu speciālistu pieredze ļauj veikt darbus jebkuras sarežģītības objektos. Mēs pastāvīgi paaugstinām kvalifikāciju, apmeklējot ražotāju rūpnīcas un apmācot savus darbiniekus.
  • Garantijas perioda apdrošināšana.
  • Pilnīga objekta uzraudzība garantijas un pēcgarantijas apkalpošanas laikā.
  • Pilns pakalpojumu spektrs – no renovācijas un siltināšanas līdz jebkuras sarežģītības jaunu objektu montāžai.
Augstas kvalitātes rezultāts saskaņā ar būvniecības standartiem un normatīviem.